Zosia + Sylwester

Z Agnieszką przygotowywaliśmy nasz ślub ponad dwa lata. Szczerze nie wyobrażamy sobie planowania tego wyjątkowego dnia bez Grzelki Ślubów Plannerki. Aga jest stworzona do wykonywania tego zawodu – nie znam drugiej tak zorganizowanej osoby. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że skorzystamy z usług Agnieszki. Była naszą negocjatorką, podzieliła się mnóstwem kreatywnych pomysłów i swoim nieocenionym doświadczeniem. Organizowaliśmy wesele trzydniowe. Prawdę mówiąc na każdym etapie pomoc Agnieszki była nieoceniona – od organizacji i wyboru podwykonawców (jedyny nietrafiony podwykonawca to ten, którego wybraliśmy bez konsultacji z Agą) po negocjacje, podczas których Agnieszka zaoszczędziła nam sporo nerwów i pieniędzy, aż po koordynację i dopinanie na ostatni guzik weselnej soboty (a my dzień wcześniej mogliśmy zrelaksować się na kolacji powitalnej z gośćmi). Uniknęliśmy tysiąca telefonów i pytań od podwykonawców – Agnieszka wzięła to na siebie.
Z każdych „niespodzianek”, które  pojawiały się na ostatnią chwilę wychodziliśmy obronną ręką dzięki sprawnym i czujnym działaniom Agnieszki. Bardzo polecamy.

FOT.elena matiash

Patrycja + Artur

Szkoda, że wesele robi się tylko raz! Kiedy planowaliśmy wesele 500 km od domu, z minimalnym nakładem wolnego czasu, wiedzieliśmy, że potrzebujemy zaufanej osoby, która od a do z pomoże nam w przygotowaniach. Dostaliśmy namiary do Agi i 2 innych konsultantek-zadzwoniliśmy do pierwszej, rozmowa trwała 15 min. była bez składu i ładu–poczuliśmy, że to nie będzie łatwe! Dzwonimy do Agi i zaczęła się dziać magia! Energia biła z jej głosu, pełen profesjonalizm-przepadliśmy! Kiedy kończyliśmy rozmawiać miałam ochotę ją przytulić! Wiedziałam, że to jest to! Jest chemia albo jej nie ma, a tam zadziała się cała tablica mendelejewa i wszystkie możliwe związki chemiczne! Później było tylko lepiej. Aga czytała nam w myślach, a ponoć z medium nie ma nic wspólnego, wizjonerką jest na pewno! Głowa pełna pomysłów! Proces realizacji wesela dzięki Adze był przyjemny, bezstresowy, zabawny i ekscytujący-wszystko było dopracowane w każdym szczególe. Koordynacja wesela to mistrzostwo! Plan dnia ułożony co do minuty, bez paniki każdy wiedział co ma dokładnie robić, o której godzinie i w którym miejscu, a teren był ogromy! Goście byli Agą oczarowani – zadbała o wszystkie osoby jakie były z nami w tym wyjątkowym dniu, np. przynosząc dodatkowe krzesło w kościele dla naszej ciężarnej przyjaciółki. Mało tego! Podczas pierwszego tańca miałam zmienioną sukienkę, a Aga szyła na zapleczu moją suknię ślubną, w której rozdarł się rękaw, a w nocy przyniosła leki kiedy rozbolał mnie brzuch–ona jest przygotowana na każdą sytuację! Czułam się bardzo bezpieczna bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.Już po pierwszym spotkaniu zaufałam jej tak bardzo, że postanowiłam, aby to ona przygotowała Artura do ślubu! I to był strzał w 10! Emocje jakie panowały na naszym first looku są nie do opisania…one wirowały w powietrzu udzielając się każdemu! Nie mogłam sobie wyobrazić lepszej wersji Artura, tak idealnie dopasowanego do naszego stylu wesela. Wyglądał obłędnie! Aga Ty nie organizujesz tylko wesela, Ty tworzysz prawdziwe emocje, które zostaną z Nami na zawsze!

FOT. MAGDALENA PIECHOTA

Magda + Marcin

Zaczniemy od tego, że Agnieszka jest roześmianą i kochaną osobą! Niesamowicie nam pomogła, żeby nasz najważniejszy dzień był jak najbardziej wyjątkowy. Już po pierwszym spotkaniu, Agnieszka miała wizję na nasz ślub ‚dusty blue’, który okazał się strzałem w 10. Aga poleciła nam wspaniałych podwykonawców i pomogła nam ich wybrać, co pozwoliło nam zaoszczędzić masę czasu i stresu z tym związanym. Przez cały czas przygotowań oraz podczas wesela czuwała nad wszystkim i wszystko miała pod kontrolą. A my dzięki temu byliśmy zrelaksowani i mogliśmy się skupić na sobie, goście i na wspaniałej zabawie. Jesteśmy zachwyceni zaangażowaniem i profesjonalizmem Agnieszki, oraz tym jak wspaniale zrealizowała nasze wesele ‚dusty blue’! Gdyby nie jej pomoc nasze wesele na pewno nie byłoby takie piękne. Widać, że Agnieszka robi to co kocha i jest w tym wspaniała. Polecamy współpracę z Agnieszką z całego serca! <3  

FOT. MAGDALENA PIECHOTA

Asia + Albert

Od pierwszego spotkania urzekło nas w Grzelce jej świetne wyczucie oczekiwań młodej pary, nawet jeśli ta nie do końca jest w stanie je sformułować. Mieliśmy co prawda dość jasno określone założenia odnośnie do stylu, charakteru i motywu przewodniego, ale bez pojęcia o operacyjnym wykonaniu całości. Grzelka nadała wszystkiemu realnych kształtów, a końcowy efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zanim ją poznaliśmy nie mieliśmy pojęcia o połowie spraw, które trzeba dopiąć i szczerze mówiąc, bez niej nasze wesele najpewniej by się nie odbyło.. ;p
Sam okres przygotowań to na dobrą sprawę kilka spotkań przy kawie w miłej atmosferze; mieliśmy wrażenie, że wesele organizuje się samo – a w tle toczyło się mnóstwo spraw. Co niezwykle ważne, Grzelka posiada świetną siatkę kontaktów w branży – zaczynasz współpracę z nią i na pokładzie masz od razu zespół najlepszych fachowców na rynku (w dodatku ze sobą zgranych) – których zebranie samemu jest praktycznie niemożliwe.
Wybitna koordynatorka – sala weselna na kilka godzin przed uroczystością wyglądała jak prężnie działający plan filmowej superprodukcji z Grzelką jako reżyserem, kierownikiem produkcji, producentem i scenarzystą w jednej osobie, dogrywającą setki detali. W momencie przyjścia gości efekt zapierał dech!
W trakcie samego przyjęcia Aga jest oazą spokoju, nawet w najbardziej podbramkowych sytuacjach zachowa zimną krew – bez jej dyskretnego wsparcia na każdym froncie, nie wyobrażamy sobie wesela. Ma świetne wyczucie timingu i organizacji samej uroczystości – wystarczy, że przyjdziecie na własne wesele i będziecie się doskonale bawić!

FOT. MAGDALENA PIECHOTA

 Agata + Maciej

Jeśli na miesiąc przed weselem masz wrażenie, że masz wszystko zaplanowane, to nic mylnego. Gdy dzwonisz do Agnieszki z pytaniem o koordynację wesela, to wszystko może się zmienić i już wiesz, że to będzie rewolucja! Od pierwszego telefonu wiedziałam, że będzie to strzał w dziesiątkę, a Agnieszka zaopiekuje się nami, jak nikt inny. Tak, to właśnie opieka jest tym właściwym słowem. Wsparcie, które nam okazała przed weselem, jak i w dniu wesela, były nieocenione.

Na drugie spotkanie umówiliśmy się w miejscu, w którym miało odbyć się nasze wesele, czyli w Dworze Przystanki. Okazało się, że Agnieszka rozumie się z nami bez słów. A proponując szałwiowe obrusy  i złote dodatki, jeszcze nie wiedziała, że spełnia moje największe marzenie o zielonym ślubie i szałwiowych obrusach. Dokładnie tak! I o dziwo, na pierwszym spotkaniu nie padło z moich ust słowa zielony i szałwiowy.

Dzięki temu, że to Aga przejęła za nas część obowiązków przed ślubem, było to tym czego potrzebowaliśmy, a dzień wesela wspominamy z łezką w oku. Mamy wrażenie, że faktycznie je przeżyliśmy, bawiliśmy się, jak nigdy wcześniej. Mogliśmy poczuć się na swoim weselu, jak piękna, młoda para, która te chwile zapamięta na długo. Mimo, że wesele odbywało się u nas, czuliśmy się tam, jak goście, o nic nie musieliśmy się martwić. To spotkanie było nam pisane. Ogromnie dziękujemy za piękne chwile. Za to, że mogliśmy czerpać z naszego wesela pełnymi garściami.

FOT. DREAM EYE STUDIO

 

Maria + Artur

Ciężko słowami opisać jak bardzo jesteśmy wdzięczni i zachwyceni współpraca z Tobą. Jak tylko wracam wspomnieniami do tego dnia to oczy mi się błyszczą, a serce zaczyna szybciej bić. Nie myślałam, że będzie tak wspaniale. Dopiero teraz rozumiem inne pary. Wiem, że nie udałoby się to bez Ciebie. Obiecaj, że nie zmienisz pracy!

Nasze referencje:

Podjęcie współpracy z Agnieszką było najlepszą decyzją. Aga była trzecią wedding plannerką, z którą rozmawialiśmy i dopiero jej byliśmy w stanie zaufać. Od samego początku emanowała pozytywną energią i profesjonalizmem. Poświęciła nam wiele czasu by z może trochę nietypowych elementów, na których nam zależało, stworzyć spójną wizję wesela i ślubu cywilnego w plenerze. Przygotowania trwały zaledwie 4 miesiące, a my w tym czasie mieszkaliśmy w Holandii i jeszcze zdążyliśmy wyjechać na 3 tygodniową podróż przedślubną. Agnieszka poleciła nam wielu wspaniałych wykonawców, którzy są bardzo zdolni i przesympatyczni. W dniu naszego ślubu czuliśmy się bardzo spokojni ponieważ Aga niczym nasz Anioł Stróż wszystkim się zajmowała. Na weselu panowała swobodna atmosfera, wymyślone przez nią dekoracje zapierały dech w piersiach, a goście chętnie korzystali ze wszystkich atrakcji. Piękniejszego wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć! Aga jesteś cudotwórczynią i naszym Aniołem <3 Dziękujemy :*

FOT. MAGDALENA PIECHOTA

Marta + Daniel

Długo się zbierałam, żeby podsumować naszą współpracę z Agnieszką, ciężko przywyknąć do myśli, że wesele mamy już za sobą tym bardziej, że wszystko w ten dzień było takie idealne.
Spotkałam się z kilkoma plannerkami działającymi na terenie Poznania i okolic, z jeszcze większą ilością korespondowałam i wciąż miałam niedosyt, nie czułam porozumienia, flow, takiego zrozumienia dla naszych potrzeb co do tego dnia, ale gdy usłyszałam w słuchawce głos Agnieszki wiedziałam, że będzie inaczej. Od początku była taka bliska, swoja, zaangażowana. Już po pierwszym spotkaniu byliśmy absolutnie przekonani, że ta dziewczyna ma to coś, a jej sukces w tej branży to tylko kwestia czasu. W trakcie przygotowań miałam olbrzymie poczucie komfortu, wiedziałam, że będziemy przygotowani, ostatnie dni, które są dość nerwowe mogłam poświęcić na zupełnie inne rzeczy niż gonienie wszystkich osób i spinanie szczegółów, bo wszystkim zajęła się Agnieszka. Wszyscy ludzie, których zaprosiliśmy do współpracy (wielu poleconych przez Agnieszkę), mieli w sobie wiele klasy, dodawali nam otuchy i wsparcia w tym wyjątkowym dniu. Gdy nadeszła „godzina zero” wszystko było perfekcyjne, dopracowane w 100%, a ja czułam spokój, że Agnieszka jest z nami na sali, że koordynuje. Wiedziałam, że nic nie może się zepsuć, bo ona swoją charyzmą i zaangażowaniem zrealizuje plan. I tak też się stało, nie było żadnych słabych punktów. Mało tego, od wielu osób tego dnia usłyszałam dla niej pochwały, że jest niesamowita, bo ona faktycznie taka jest.
Dzielenie tak silnych emocji z kimś, jak te w dniu własnego ślubu, sprawia że osoby, które są obok stają się nam bardzo bliskie. Agnieszko dziękuję, że pojawiałaś się na naszej drodze, że zorganizowałaś nam ten dzień w taki sposób, że jest wyjątkowym wspomnieniem.
Wiem, że nie masz sobie równych i zdobędziesz w tej branży wszystko co sobie wyśnisz.
Z pewnością spotkamy się jeszcze wiele razy, nie wyobrażam sobie organizacji już żadnej imprezy bez Twojego udziału.

 fot. Bogaczyki.pl 

 

Dagi + Piotrek

Dla nas od początku było jasne, że do organizacji ślubu i wesela na (prawie) drugim końcu kontynentu, będziemy się starać o wsparcie wedding planerki. I to nie tylko z powodu odległości, ale głównie z naszego braku znajomości branży, doświadczenia i potrzeby spokojnego, bezstresowego, i profesjonalnego zaplanowania tego wyjątkowego, najwspanialszego dnia, którym mieliśmy rozpocząć nasze wspólne życie. W końcu taką imprezę organizuje się tylko raz i wszystko musi być perfekcyjnie 😉
Wybór Agnieszki jako naszej dobrej wróżki padł po kilku rozmowach z różnymi wedding planerkami. Aga ujęła nas swoim spokojnym podejściem oraz uważnym braniem pod uwagę naszych pomysłów, wyobrażeń i marzeń. Bardzo sobie ceniliśmy, że zamiast narzucać nam swoje wizje, starała się zrozumieć o co nam dokładnie chodzi i na podstawie tego, i własnych doświadczeń podrzucała nam idealnie dobrane propozycje na podwykonawców, dekoracje oraz nawet na małe, wydawałoby się nieistotne drobiazgi, o których sami byśmy nigdy nie pomyśleli!
Ogarnianie wszystkich aspektów tak dużej imprezy na odległość jest definitywnie ogromnym wyzwaniem. Brak bezpośrednich rozmów z osobami zaangażowanymi w całokształt ślubu i wesela, jak i brak możliwości działania na miejscu często wywołuje uczucia niepewności, pogubienia i strachu że coś zostało zapomniane. Dlatego właśnie gorąco polecamy zaufać osobie, która się zna, wie co robi, wie kiedy to zrobić i przypilnuje że zostanie to zrobione! Dzięki Adze mieliśmy świadomość, że ktoś kompetentny czuwa nad wszystkim i że w każdym momencie możemy się do niej zgłosić z pytaniami i wątpliwościami.
Odciążając nas, przejmując wiele obowiązków i koordynując naszą uroczystość, Aga sprawiła że dzień naszego ślubu zapamiętamy na zawsze jako najwspanialszą imprezę naszego życia! Jedyne nad czym ubolewamy do dziś to fakt, że ten dzień tak szybko minął i że nie możemy się cofnąć w czasie, aby go przeżyć ponownie 🙂
fot. Magdalena piechota

 

Paulina + Mateusz

Agnieszka Adamczak  – ta szalona wedding plannerka, to MUST HAVE każdego przyjęcia weselnego – a najlepiej całego Waszego ślubnego dnia. Towarzyszy Wam, przez cały okres przygotowań, przypomina o  w s z y s t k i m ! W dniu ślubu – przegania stres, podąża za Wami jak cień z Waszym kieliszkiem prosecco, głupoty przyszłego męża bierze na własne barki, a swoją miętuskową 500-tką potrafi przelecieć nad najdłuższymi korkami świata, aby dotrzeć na czas – była, jest i będzie najlepszą opcją którą mogłam ( i Wy możecie!) wybrać na swój własny ślub! ❤

fot. Bajkowe Śluby  

 

Ewelina + Konrad

Konrad:
Jak (chyba) każdy facet – słysząc od narzeczonej – weźmy wedding plannerkę – popukałem się w głowę i powiedziałem stanowcze ‚NIE’. Im bliżej terminu wesela, ciśnienie rosło, a obowiązków nie ubywało. Zmiana decyzji!! To była kolejna dobra decyzja w moim, naszym życiu! Wszystko zaczęło nabierać ładu, składu i spokoju. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane, perfekcyjnie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik! Muszę to powiedzieć – bez Ciebie nie byłoby TAKIEGO wesela! Dziękujemy Ci bardzo! Gorąco polecamy i zachęcamy do współpracy! Drugiej takiej oazy spokoju i profesjonalizmu nie znajdziecie!

Ewelina:
Najlepsza wedding planner! Głowa pełna cudownych pomysłów! Dzięki Agnieszce wszystko wyszło idealnie, czuwała nad wszystkim, dzięki niej uniknęliśmy naprawdę nieciekawych wpadek! Efekt końcowy pracy nad salą zachwycający. Organizacja perfekcyjna, ze spokojem potrafiła rozwiązać napotkane problemy! Co najważniejsze, dzięki niej byliśmy o wszytko spokojni i mogliśmy cieszyć się tym dniem. Cudowna, kochana osoba. Jeżeli chcesz mieć idealny ślub i wesele, Agnieszka będzie idealną osobą!

fot. Emilia & Valentin 

 

Kinga + Łukasz

Osoba o niezwykłym wyczuciu stylu, głowa pełna niezwykłych pomysłów i pomocnych rad. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać… 5 minut 😁 Jeżeli ktoś myśli, że nie potrzebuje Wedding plannera to mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest w błędzie. Jeśli chcesz na swoim ślubie i weselu dobrze się bawić, cieszyć się tym wyjątkowym dniem i niczym się nie stresować to koniecznie pisz/dzwoń do Agnieszki! Pomoże ze WSZYSTKIM! Zaplanuje i zadba, aby w dniu ślubu wszystko było tak, jak być powinno! Nawet firmy, które brały udział w przygotowaniach powiedziały, że tak perfekcyjnie przygotowanego harmonogramu dnia ślubu i wesela jeszcze nie widziały. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i bardzo pomocna. Aga dziękujemy raz jeszcze ❤️ You’re simply the best!

fot. Magdalena piechota 

 

Justyna + Tomek

Mistrzyni stylu, która potrafi z gracją zapanować nad jarmarkiem pomysłów Panny Młodej 🙂 Dzięki pełnemu zaangażowaniu Agnieszki w nocy spaliśmy spokojnie, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik! Wspaniała koordynacja pozwoliłam nam świetnie się bawić na własnym przyjęciu. Obłędna aranżacja i pomysł na dekorację. Zachwyt w oczach rodziców nad każdym detalem 🙂 Polecam z całego serca!

fot. Studio Pogoda

Marta + Rafał

Aga to agentka do zadań specjalnych, która poradzi sobie naprawdę ze wszystkim – od przygotowania międzynarodowego wesela, aż po uratowanie zaplamionej sukni panny młodej : Z racji organizowania ślubu z daleka od miejsca zamieszkania, zdaliśmy się na Agę w kwestii doboru usługodawców i był to strzał w dziesiątkę. Zachwycona para młoda i zachwyceni goście! Dziękujemy za wsparcie naszego pomysłu na jesienny ślub – jego realizacja przerosła nasze oczekiwania. Dzięki za dobre słowo, opanowanie w sytuacjach kryzysowych i pozytywną energię! Scenariusz znakomicie przygotowany i co do minuty zrealizowany pod czułym, ale stanowczym okiem pani koordynator 🙂 Polecamy Agę wszystkim parom, które chcą zredukować stres do minimum i cieszyć się sobą w ten jakże wyjątkowy dzień. Piękniejszego ślubu nie moglibyśmy sobie wymarzyć!

FOT. AGA BONDYRA

Karolina + Kuba 

Myśleliśmy sobie „Po co nam Koordynatorka? Przecież już prawie wszystko mamy ogarnięte”, ale mama twardo obstawiała przy swoim… Teraz z perspektywy czasu nie wyobrażamy sobie, żeby miało Ciebie nie być Agnieszko!
Wszystko pięknie rozpisane (cytując jednego z wykonawców: „dawno tak szczegółowej rozpiski nie widzieliśmy”), przemyślany każdy szczegół i w tym wyjątkowym dla nas dniu, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Twoją pomoc (a jak sama pamiętasz niespodziewanych sytuacji było niemało).
Serdecznie dziękujemy za sprawienie tego dnia jeszcze piękniejszym!

FOT. eELFIKI PHOTOGRAPHY

Marta + Szymon 

Współpracowaliśmy z Agą przy organizacji naszego ślubu i wesela. Mogę śmiało polecić wszystkim współpracę z Agnieszką! Dzięki niej, zarówno czas bezpośrednio przed ślubem, jak i sam nasz wielki dzień, minęły bez większych stresów i żadnych problemów. Dodatkowo dekoracje zapierające dech w piersiach i głowa pełna pomysłów, nawet przy naszych częstych zmianach zdania! Dziękujemy Aga z całego serca ❤️

FOT. LITTLE STORIES