Marta + Daniel

Długo się zbierałam, żeby podsumować naszą współpracę z Agnieszką, ciężko przywyknąć do myśli, że wesele mamy już za sobą tym bardziej, że wszystko w ten dzień było takie idealne.
Spotkałam się z kilkoma plannerkami działającymi na terenie Poznania i okolic, z jeszcze większą ilością korespondowałam i wciąż miałam niedosyt, nie czułam porozumienia, flow, takiego zrozumienia dla naszych potrzeb co do tego dnia, ale gdy usłyszałam w słuchawce głos Agnieszki wiedziałam, że będzie inaczej. Od początku była taka bliska, swoja, zaangażowana. Już po pierwszym spotkaniu byliśmy absolutnie przekonani, że ta dziewczyna ma to coś, a jej sukces w tej branży to tylko kwestia czasu. W trakcie przygotowań miałam olbrzymie poczucie komfortu, wiedziałam, że będziemy przygotowani, ostatnie dni, które są dość nerwowe mogłam poświęcić na zupełnie inne rzeczy niż gonienie wszystkich osób i spinanie szczegółów, bo wszystkim zajęła się Agnieszka. Wszyscy ludzie, których zaprosiliśmy do współpracy (wielu poleconych przez Agnieszkę), mieli w sobie wiele klasy, dodawali nam otuchy i wsparcia w tym wyjątkowym dniu. Gdy nadeszła „godzina zero” wszystko było perfekcyjne, dopracowane w 100%, a ja czułam spokój, że Agnieszka jest z nami na sali, że koordynuje. Wiedziałam, że nic nie może się zepsuć, bo ona swoją charyzmą i zaangażowaniem zrealizuje plan. I tak też się stało, nie było żadnych słabych punktów. Mało tego, od wielu osób tego dnia usłyszałam dla niej pochwały, że jest niesamowita, bo ona faktycznie taka jest.
Dzielenie tak silnych emocji z kimś, jak te w dniu własnego ślubu, sprawia że osoby, które są obok stają się nam bardzo bliskie. Agnieszko dziękuję, że pojawiałaś się na naszej drodze, że zorganizowałaś nam ten dzień w taki sposób, że jest wyjątkowym wspomnieniem.
Wiem, że nie masz sobie równych i zdobędziesz w tej branży wszystko co sobie wyśnisz.
Z pewnością spotkamy się jeszcze wiele razy, nie wyobrażam sobie organizacji już żadnej imprezy bez Twojego udziału.

 fot. Bogaczyki.pl 

 

Paulina + Mateusz

Agnieszka Adamczak  – ta szalona wedding plannerka, to MUST HAVE każdego przyjęcia weselnego – a najlepiej całego Waszego ślubnego dnia. Towarzyszy Wam, przez cały okres przygotowań, przypomina o  w s z y s t k i m ! W dniu ślubu – przegania stres, podąża za Wami jak cień z Waszym kieliszkiem prosecco, głupoty przyszłego męża bierze na własne barki, a swoją miętuskową 500-tką potrafi przelecieć nad najdłuższymi korkami świata, aby dotrzeć na czas – była, jest i będzie najlepszą opcją którą mogłam ( i Wy możecie!) wybrać na swój własny ślub! ❤

fot. Bajkowe Śluby  

 

Ewelina + Konrad

Konrad:
Jak (chyba) każdy facet – słysząc od narzeczonej – weźmy wedding plannerkę – popukałem się w głowę i powiedziałem stanowcze ‚NIE’. Im bliżej terminu wesela, ciśnienie rosło, a obowiązków nie ubywało. Zmiana decyzji!! To była kolejna dobra decyzja w moim, naszym życiu! Wszystko zaczęło nabierać ładu, składu i spokoju. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane, perfekcyjnie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik! Muszę to powiedzieć – bez Ciebie nie byłoby TAKIEGO wesela! Dziękujemy Ci bardzo! Gorąco polecamy i zachęcamy do współpracy! Drugiej takiej oazy spokoju i profesjonalizmu nie znajdziecie!

Ewelina:
Najlepsza wedding planner! Głowa pełna cudownych pomysłów! Dzięki Agnieszce wszystko wyszło idealnie, czuwała nad wszystkim, dzięki niej uniknęliśmy naprawdę nieciekawych wpadek! Efekt końcowy pracy nad salą zachwycający. Organizacja perfekcyjna, ze spokojem potrafiła rozwiązać napotkane problemy! Co najważniejsze, dzięki niej byliśmy o wszytko spokojni i mogliśmy cieszyć się tym dniem. Cudowna, kochana osoba. Jeżeli chcesz mieć idealny ślub i wesele, Agnieszka będzie idealną osobą!

fot. Emilia & Valentin 

 

Kinga + Łukasz

Osoba o niezwykłym wyczuciu stylu, głowa pełna niezwykłych pomysłów i pomocnych rad. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać… 5 minut 😁 Jeżeli ktoś myśli, że nie potrzebuje Wedding plannera to mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest w błędzie. Jeśli chcesz na swoim ślubie i weselu dobrze się bawić, cieszyć się tym wyjątkowym dniem i niczym się nie stresować to koniecznie pisz/dzwoń do Agnieszki! Pomoże ze WSZYSTKIM! Zaplanuje i zadba, aby w dniu ślubu wszystko było tak, jak być powinno! Nawet firmy, które brały udział w przygotowaniach powiedziały, że tak perfekcyjnie przygotowanego harmonogramu dnia ślubu i wesela jeszcze nie widziały. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i bardzo pomocna. Aga dziękujemy raz jeszcze ❤️ You’re simply the best!

fot. Magdalena piechota 

 

Justyna + Tomek

Mistrzyni stylu, która potrafi z gracją zapanować nad jarmarkiem pomysłów Panny Młodej 🙂 Dzięki pełnemu zaangażowaniu Agnieszki w nocy spaliśmy spokojnie, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik! Wspaniała koordynacja pozwoliłam nam świetnie się bawić na własnym przyjęciu. Obłędna aranżacja i pomysł na dekorację. Zachwyt w oczach rodziców nad każdym detalem 🙂 Polecam z całego serca!

fot. Studio Pogoda

Marta + Rafał

Aga to agentka do zadań specjalnych, która poradzi sobie naprawdę ze wszystkim – od przygotowania międzynarodowego wesela, aż po uratowanie zaplamionej sukni panny młodej : Z racji organizowania ślubu z daleka od miejsca zamieszkania, zdaliśmy się na Agę w kwestii doboru usługodawców i był to strzał w dziesiątkę. Zachwycona para młoda i zachwyceni goście! Dziękujemy za wsparcie naszego pomysłu na jesienny ślub – jego realizacja przerosła nasze oczekiwania. Dzięki za dobre słowo, opanowanie w sytuacjach kryzysowych i pozytywną energię! Scenariusz znakomicie przygotowany i co do minuty zrealizowany pod czułym, ale stanowczym okiem pani koordynator 🙂 Polecamy Agę wszystkim parom, które chcą zredukować stres do minimum i cieszyć się sobą w ten jakże wyjątkowy dzień. Piękniejszego ślubu nie moglibyśmy sobie wymarzyć!

FOT. AGA BONDYRA

Karolina + Kuba 

Myśleliśmy sobie „Po co nam Koordynatorka? Przecież już prawie wszystko mamy ogarnięte”, ale mama twardo obstawiała przy swoim… Teraz z perspektywy czasu nie wyobrażamy sobie, żeby miało Ciebie nie być Agnieszko!
Wszystko pięknie rozpisane (cytując jednego z wykonawców: „dawno tak szczegółowej rozpiski nie widzieliśmy”), przemyślany każdy szczegół i w tym wyjątkowym dla nas dniu, w każdej chwili mogliśmy liczyć na Twoją pomoc (a jak sama pamiętasz niespodziewanych sytuacji było niemało).
Serdecznie dziękujemy za sprawienie tego dnia jeszcze piękniejszym!

FOT. eELFIKI PHOTOGRAPHY

Marta + Szymon 

Współpracowaliśmy z Agą przy organizacji naszego ślubu i wesela. Mogę śmiało polecić wszystkim współpracę z Agnieszką! Dzięki niej, zarówno czas bezpośrednio przed ślubem, jak i sam nasz wielki dzień, minęły bez większych stresów i żadnych problemów. Dodatkowo dekoracje zapierające dech w piersiach i głowa pełna pomysłów, nawet przy naszych częstych zmianach zdania! Dziękujemy Aga z całego serca ❤️

FOT. LITTLE STORIES